Ana sayfa Tv Programları Gelin Evi Yarışması 10 Şubat Cuma Kim Kazandı?

Gelin Evi Yarışması 10 Şubat Cuma Kim Kazandı?

Gelin Evi yarışması 10 Şubat finalinde bir ilk yaşandı ve iki kişi haftanın birincisi oldu.

0
PAYLAŞ

Show Tv’nin gelinleri yarıştıran programı Gelin Evi yarışmasının son hafta yani 10 Şubat birinciliği iki kişi arasında paylaşıldı. 

Gelin adaylarının birbirlerini ağırlayarak en iyi olduğunu kabul ettirmeye çalıştığı programda, puanlamalar yapıldı. Birinciğin en yüksek adaylarından Merve hanım son gün misafirlerini ağırlayarak binciliği kimseye bırakmayacağını dile getirmişti. Yalnız yarışma programlarında nadir rastlanan bir durum yaşandı ve bu hafta iki gelin adayı birincilik kürsüsünde yerini aldı.

Büyük bir çekişmeye sahip olan son hafta da iki gelin adayı arasında heyecan dolu anlar yaşandı. Son hafta finalinde Vildan hanım ve Zübeyde hanım son haftanın zafer kazanan iki gelin adayı büyük ödülün sahibi de oldu. 

Şartları Nelerdir?

Show Tv ekranlarının sevilen yarışma programında adında da belli olduğu gibi gelin adayları hünerlerini sergiliyor. 14:00’da başlayan programda 5 gelin adayı haftanın bir günü diğer yarışmacıları ağırlayarak tüm kabiliyetibi sergileyecek. Çeyizlerinden tutun düğün videolarına kadar herşeylerini paylaşarak puanlarını arttırmaya çalışacaklar.

Çeyizlerini açıp, düğünden enstantaneler gösteren gelinlerin en zor görevi ise diğer gelinlere kendini beğendirmek. Mutfaktaki becerilerinden, evin dekoruna, evin dekorundan moda tarzına veya evin doktoru olmaya kadar her şeyi gün yüzüne çıkıyor. 

Haftanın birincisi ise altınlar kazanıyor. Finalde birinciye 5 tam altın ile birlikte 5 bilezik ödül olarak sunuluyor.

Show TV – Gelin Evi Başvuru İçin Tıkla

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here