Ana sayfa Tv Programları Gelin Evi Merve Çakır Kimdir Kaç Puan Aldı?

Gelin Evi Merve Çakır Kimdir Kaç Puan Aldı?

Show Tv'nin en değişik konseptine sahip ve özellikle kadınları ilgilendiren bir program olan Gelin Evi, yarışmacıları ile yine gündemde olmayı başardı. Gelin adaylarından Merve Çakır'ın hayat hikayesi.

0
PAYLAŞ

Gelşn evi hafta içi hergün yayınlanıyor. Gelin Evi’ne  katılan her gelin adayı tüm marifetlerini sergilerken en iyi seçilen gelin adayı tüm altınları kesesine atıp evinin yolunu tutuyor. Gelinlikten, ayakkabıya, çeyizden düğüne ladar puanları toplamaya çalışan gelinler arasından bazen iki kişi birinci seçilebiliyor. Geçtiğimiz haftaki gelin adayı Merve Çakır Kimdir?
 Karadenizli gelin adayı Merve Çakır’hakkınd abilinmeyen bazı özellikler;

Aslen Nereli Boyu Yaşı

Merve, aslen Karadeniz’in en hırçın şehri Trabzonlu’dur. Trabzon’da dünyaya gelen Merve 1993 doğumlu ve bir aylık evlidir. Boyu 165 cm ve gözleri kahverengidir. Merve aynı zamanda ev hanımıdır. Gelin Evinin yarışmacılarından olan ve bu hafta sempatik tavırlarıyla ilgi odağı olan Merve 1993 doğumludur. Yani,güzel gelin adayı merve 24 yaşındadır. 

Merve yarışmadan kaç puan aldı?

Merve Çakır, Gelin Evi yarışmasından 25 puan alarak ismini listeye yazdırdı. İstanbul’a yeni gelen ve farklı tarzlardan oluşan ev konseptiyle gelenlerin ağır eleştirilerine hedef oldu. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here