Ana sayfa Tv Programları Gelin Evi 24 Nisan Günün Birincisi Kim Oldu Canan Hanım Kaç Puan...

Gelin Evi 24 Nisan Günün Birincisi Kim Oldu Canan Hanım Kaç Puan Aldı

Show Tv ekranlarının sevilen yarışma programı, Gelin Evi'nin 24 Nisan Pazartesi günü yarışmacısı Canan Hanım'ın kaç puan aldığı belli oldu

0
PAYLAŞ

Ekranların farklı konsepti ile dikkat çeken yarışma programı Gelin Evi, hafta içi hergün Show Tv ekranlarında, saat 13:00’de seyircisiyle buluşuyor. Her hafta 5 ayrı yeni gelinin yarıştığı programda, hergün farklı bir gelin, yarışmacıları evinde ağarlayarak, hünerlerini sergiliyor. Gün sonunda günün gelinine puan veren yarışmacılardan, haftanın son günü puanı en yüksek olan ise altın ödülünün sahibi oluyor.

Yayınlandığı ilk günden bu yana bu formatı ile oldukça dikkat çeken Gelin Evi’nin bu haftaki ilk yarışmacısı Canan Hanım olurken, 24 Nisan Pazartesi yayınında hünerlerini sergileyen yarışmacı, seyirciyi ekran başına topladı.

Canan Hanım Kaç Puan Aldı?

Haftanın ilk yarışmacısı olarak Gelin Evi’nde, bu haftanın kıyasıya mücadelesini başlatan Canan Hanım olurken, yarışmacı mizacı ve ev sahipliği ile oldukça dikkat çekti. Diğer yarışmacılar tarafından sert bir ifadeye sahip olduğu belirtilen Canan Hanım, haftanın ilk gününde diğer yarışmacılara hünerlerini sergiledi. Gün sonunda ise misafir yarışmacıların her birinden 6 puan alan Canan Hanım, günü 24 puan ile kapattı.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here