Ana sayfa Tv Programları Gardırop Savaşları Yeni Yarışmacı Özge Kimdir?

Gardırop Savaşları Yeni Yarışmacı Özge Kimdir?

Gardırop Savaşları yarışmasına yeni katılacak olan Özge 13 Şubat günü seyirci ile karşılaşacak.

0
PAYLAŞ

Şubatın 13’ünde yani pazartesi günü moda formatındaki yarışma programı Gardırop Savaşları yarışmasına yeni bir yarışmacı katılıyor. 10 Şubatta elenen Emine’nin yerine yarışmaya başlayacak olan Özge’nin güzelliği ile şimdiden merakları üstüne çekeceği beklenirken moda hakkındaki bilgileri ile bakalım jürinin dikkatini üstüne çekebilecek mi? 

Bu hafta elenen Emine’nin yerine giyim ve moda hakkındaki bilgisini jüriye ve seyircilere beğendirmek için ekranlara çıkacak olan Özge hakkında kanal tarafından herhangi bir bilgi sunulmadı. Sadece Emine’nin yerine gelecek isim olarak Özge adlı bir yarışmacının geleceği aldığımız duyumlar arasında yer alıyor.

Gardırop Savaşları Fox Tv’nin moda tarzı yarışma programlarından biri. Hafta içi hergün devam eden programda her gün istenilen konseptler yarışmacılar tarafından en iyi hali ile jüriye beğendirilmeye çalışılıyor. Saat 12:45’te başlayan yarışmada 8 genç bayan aynı evin içinde yaşarken yanlarında getirdikleri kıyafetler ve aksesuarları ile farklarını sergilemeye çalışıyor.

Her türlü kıyafet, saç sitili ve makyajlarını kendileri istedikleri tarzda yaratıp belirlenen konsepte uygun şekilde giyinmeye çalışacak olan bu 8 kızdan ödül kazanan ilk iki kişi gardıroplarına daha fazla giysi yerleştirerek rakiplerine fark atabilecek. 

Her gün belirlenen günün 1. ve 2.’sine para ödülü verililecek. Yedi günün tamamını baz alarak toplanan puanlarla haftanın birincisi büyük ödüle sahip olacak, ama bir kişi de hayallerine veda ederek evi terk edecek. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here