Ana sayfa Tv Programları Gardırop Savaşları Son Bölüm Kim Birinci Oldu? 14 Şubat

Gardırop Savaşları Son Bölüm Kim Birinci Oldu? 14 Şubat

Haftaiçi her gün Fox ekranlarında yayınlanan Gardırop Savaşlarında son bölümünde birinci belli oldu.Gardırop Savaşları kim birinci oldu kaçıran izleyiciler için merak konusu oldu.

0
PAYLAŞ

Moda ve eğlence programı olan Gardırop Savaşları 14 Şubat tarihinde sevgililer günü konpseptiyle ekranlara geldi.Gardırop Savaşları kim birinci oldu ve sevgililer günü konseptinde neler giyildi bu programda yayınlandı.Gül Gölge Saygı, Raşit Bağzıbağlı ve Ayşe Brav’ın jüri olduğu bu programda yarışmacılar kendilerine verilen bir miktar parayla kendi tarzlarını gösterip birinci olmaya çalışmaktadır.Her hafta birincisi açıklanan ve yeni yarışmacılarla devam eden program Fox Tv ekranlarıda hafta içi her gün 14.15’te  yayınlanmaktadır. Bu haftanın birincisi 17 Şubat Cuma günü belli olacak.Bu popüler moda yarışmasında insanların tartışmalarına da şahit olmak mümkün.Birbiriyle yarışan ve kendi tarzlarını göstermeye çalışan yarışmacılar arasında sık sık gerginlikler yaşanıyor.

14 Şubat sevgililer günü konpseptinde günün birincisi 7 puanla Gizem oldu.Seren 5, Didem 4, Alina 3,Emine 3 puan aldı.

Seren Diskalifiye Olacak mı?

Makyaj sırasında yarışmacılar arasında tartışma çıktı.Seren ve Emine arasında çıkan tartışmaya Didem’de katıldı.Seren’in Emine’ye olan sert tepkisi herkesi şaşırttı. Jüri üyeleri bu durum karşısında ne yapacağını bilemedi.Seren diskalifiye olmadı fakat jüri tepkisini belirtti.Jürinin hiç hoş karşılamadığı bu durum karşısında Seren kendini savunmaya başladı,Emine’nin ortaya atlamasıyla olay yine karıştı. Daha sonra durum yatıştırıldı ve günün oylamasına geçildi.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here