Ana sayfa Tv Programları Gardırop Savaşları 3 Mart Kim Elendi? Kim Birinci Oldu? Açıklıyoruz

Gardırop Savaşları 3 Mart Kim Elendi? Kim Birinci Oldu? Açıklıyoruz

Gardırop Savaşları 3 Mart günü yeni yarışmacı adayı Hazal, ayağının tozu ile eleniyor.

0
PAYLAŞ

FOX TV’nin hafta içi her gün ekranlara gelen moda ve tarz yarışma programı Gardırop Savaşları birbirinden renkli yepyeni bölümleriyle  izleyicilerin beğenisini kazanıyor. Gardrop Savaşları’nda son bölümde neler oldu 3 Mart kim elenecek? yazımızda. Yarışmanın son bölümünde yarışmaya yeni katılan Hazal elendi.

Yeni gelen Hazal neden elendi;

Hazal yarışmanın son gününde jüri karşısında gri kazağı siyah pantolonu ve siyah nubuk babetleriyle çıkıyor. Jüri Hazal’ın çok güzel bir kız olmasına rağmen tarz olmadığına karar verdi. Programa katıldığı ilk gün moda konuşmaya ve tarzını göstermeye geldiğini söyleyen Hazal’ın konseptleri jürinin beklentilerine cevap veremedi.

Hafta boyunca farklı tarzlarıyla jüri karşısına çıkan yarışmacılar arasında Hazal beklenen performansı gösteremeyince yarışmaya katılmasının birinci haftasında eleniyor. Hafta içi her gün yayınlanan programda jüri koltuğunda Ayşe Brav, Gül Gölge Saygın ve Raşit Bağzıbağlı yer alıyor. Yapılan oylamayla her hafta Türkiye’nin en tarz kızının seçildiği yarışmada her gün farklı konseptler ile birbiriyle yarışıyor. Gardırop Savaşları yeni yayın saati 14.15’te FOX’ta.  

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here