Ana sayfa Tv Programları Gardırop Savaşları 29 Mart Eşinizle Akşam Yemeği Konsepti Kim Birinci Oldu? Puan...

Gardırop Savaşları 29 Mart Eşinizle Akşam Yemeği Konsepti Kim Birinci Oldu? Puan Durumları Nasıl?

Fox Tv ekranlarında modanın nabzını tutan Gardırop savaşları 29 mart Çarşamba günü farklı konseptiyle izleyicinin karşısına çıkacak.

0
PAYLAŞ

İlgiyle izlenen ve her bölümünde moda ile ilgili bilgiler aktaran yarışma, Gardırop Savaşları bu hafta eşinizle akşam yemeği konseptiyle yarışan adaylar arasında kıyasıya birinci olma arzusu var. 

 Kıyafet seçimi yapan tüm yarışmacılar bugüne çok özel olarak hazırlanmalılardı. Çünkü eşlerinin karşısında akşam yemeğinde çıkacaklarından dolayı mutlaka çok güzel görünmeleri gerekiyor. Yarışmacılara verilen 2 saat süre ve 500 tl para ile en güzel ve en yakışan kıyafeti arayıp buldular. 

 Jurinin karşısına çıkmaya hazırlanan yarışmacıların kafasında tek bir şey vardı. 29 mart çarşamba akşamının birincisi olabilmek. 

KİM BİRİNCİ OLDU?

 G Kim birinci oldu?ardırop Savaşları eşinizle akşam yemeği konseptinde yarışan yarışmacıalr arasında juriyi büyüleyecek olan aday kim oldu? 5 yarışmacının hepsi içinden birinci olmayı hedefliyor. Günün birinciliğimni iki yarışmacı paylaştı. Asena ve Nagihan 37 puanla birinci oldular. 

PUAN DURUMU NASIL?

 5 Yarışmacının puan durumları belli oldu.

 Asena 37 Puan

Nagihan 37 Puan

Didem 35 Puan

Gizem 34 puanla günü bitirdi. Asena ve Nagihan beğendikleri kıyafetlerle jurinin taktirini topladılar. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here