Ana sayfa Tv Programları Gardırop Savaşları 23 Şubat Nedime Şıklığı Konsepti Kim Birinci Oldu?

Gardırop Savaşları 23 Şubat Nedime Şıklığı Konsepti Kim Birinci Oldu?

Gardırop savaşları 23 Şubat günü de kıyasıya mücadele devam ediyor. Birbirinden değişik kıyafetleri sunan yarışmacılar birinci olmak için elinden gelen her şeyi yapıyorlar.

0
PAYLAŞ

Fox Tv ekranlarının en çok izlenen yarışması Gardırop Savaşları 23 Şubat Perşembe nedime şıklığı konsepti ile ekranlarda olacak. Nedime şıklığı konsepti ile yarışmacılar juriye kendini beğendirmeye çalışacak. Birbirinden değerli juriler beğendikelri kıyafetlere puan vererek birinci olacak oaln adayı belirleyecek. 

 Nedime konsepti ile kombinlenen kıyafetler yarışacak. Yarışmacılar bu elbilesleri seçerken çok zorlandılar. Gardırop savaşları yarışmasının günün birinicisi jurilerin verdiği oylar göre Gizem 13 puanla 1. oldu

Gardırop savaşlarında her günm yeni bir puanlama yapılamakta ve bugünde nedime konseptine oylar verilecek. Geçen hafta gardırop savaşları yarışmasından Emine isimli yarışmacı elendi. Emine ve Seren yarışma programı içinde bazı tartışmalar yaşamıştı. Didem artık Seren ile konuşmayacağını belirterek yarışmaya veda etmişti. Bu hafta ise gardırop savaşlarından Seren elendi. Açıklanan puanlar sonrasında en düşük oyu olan Seren şok oldu.

Puan durumları nasıl

 Yarışmanın puan durumu henüz haber merkezimize ulaştırılmadığından maalesef henüz sizlerle paylaşamıyoruz.  Gardırop Savaşları programının yarışmacıları juriden aldıkalrı puanlarla zirveye oturabilir veya düşük puan alarak elenebilir.Podyuma ilk çıkan Alina ile başlayan kıyasıya mücadele Seren’in elenmesiyle son buldu. 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here