Ana sayfa Yabancı Diziler Game of Thrones 7. Sezonun 1. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Game of Thrones 7. Sezonun 1. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Game Of Thrones serisinin 7. sezon 1. Bölüm fragmanının yayınlanmasıyla dizi hakkında teoriler oluşmaya başladı. Heyecanla beklenen dizinin son sezonda bizleri yine ekranlara kilitleyecek ve çok şaşırtacak gibi görünüyor

0
PAYLAŞ

Büyük bir hayran kitlesine sahip Game Of Thrones dizisinin 7. sezonu sonunda çıkıyor. Temmuz ayında izleyicileriyle buluşacak olan dizinin altın değerinde bir fragmanı yayınlandı. 8. Sezonda biteceği söylenen dizinin  bu sezonunda büyük savaşın başlayacağı söylentileri dönüyor.

Bu zamana kadar her bölümünde bizleri şaşırtmaktan vazgeçmeyen Game Of Thrones serisinin son  sezonunda her zamankinden daha fazla şaşırtacağı düşünülüyor. Kadroya eklenen bir kaç kişisayesinde heyecan daha fazla artacak gibi görünüyor. Dizinin bu sezonu 7 bölümden oluşacak.

7. Sezonda Neler Yaşanacak ? ;

Bu sezonda beklenen gerçekleşiyor Akgezenler artık duvara yürüyecek ve bu büyük savaşın ve korkunç zamanların geldiğinin habercisi demek.

Demirada’dan gelen yardım isteğini geriye çevirmeyen ejderhaların annesi Daenerys yine bir savaşın içine düşecek.

Daenerys sonunda kendi soyundan olduğunu düşündüğümüz Jon ile bu seonda tanışacak.

Arya sonunda winterfell’e geri dönmeyi başacak . Starkların tekrar bir araya geliyor oluşu hepimizi umutlandırıyor .

Bran ‘ın geleceği gördüğünü geçen sezondan öğrenmiştik bu sezon ise bu durum kötülükten çok iyilik getirecek gibi görünüyor.

Bu sezonda düşünceler bu şekilde olurken  farkedilen bir şeyde Ak gezenler savaşında herkesin Jon snow’un etrafında toplanmış olmasıdır.Kitaptan yola çıkacak olursak Vadedilmiş Prens Jon Snow olabilir. 

Merakla beklenilen her sezon sonunda bizler şaşırtan GOT serisinde yeni sezonda söylenenlerin dışında bir şeyler yaşanması bekleniyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here