Ana sayfa Oyuncular FOX TV Stil Avcıları Berna Arıcı kimdir, ne iş yapar? Neden ünlü?...

FOX TV Stil Avcıları Berna Arıcı kimdir, ne iş yapar? Neden ünlü? Kariyeri, Biyografisi

Sıradışı moda programı Stil Avcıları'nın Yıldızlar Takımı üyelerinden, Berna Arıcı kimdir sorusunu yanıtlıyoruz. Bakalım Arıcı'nın ünlü olmasında etkenler nelermiş.

0
PAYLAŞ

FOX TV’nin gündüz kuşağı programlarından Stil Avcıları, farklı formatı ve yarışmacılarıyla hafta içi hergün seyircisiyle buluşmaya devam ediyor. Benzer moda programlarının arasından sıyrılmasına neden olan yarışma konsepti ile iki farklı grubun kıyasıya mücadele verdiği Stil Avcıları’nda, Yıldızlar ve Melekler olmak üzere iki ayrı takım bulunuyor. Yıldızlar takımında ünlü isimlerin kıran kırana mücadele verdiği programın tartışmasız en dikkat çeken ismi ise Bena Arıcı.

Stil Avcıları Bena Arıcı Kimdir?

İddiasıyla seyirciyi ekranlara kilitleyen moda programı Stil Avcıları’nın Yıldızlar Takımı üyesi Bena Arıcı, 1981 yılı İstanbul doğumludur. Kısa bir süre mankenlik yapan Arıcı, aldığı müzik eğitimin ardından 2009 yılında albüm çıkardı. Bugüne kadar birçok dizi ve sinema projesinde yer alan güzel yarışmacı, “Kitap gibi kadınım, çevir çevir oku!” isimli single çalışmasıyla da sanat camiasında hatrı sayılır bir yere sahip olmasıyla biliniyor.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here