Ana sayfa Tv Programları Fox Tv Kaybolan Çiçekler İnci Ertuğrul ve Zeynep Bulundu Mu

Fox Tv Kaybolan Çiçekler İnci Ertuğrul ve Zeynep Bulundu Mu

Kaybolan Çiçekler programında konu edinen ve bulunması için üstün çaba sarf edilen Zeynep bulundu mu? Fox Tv Kaybolan Çiçekler İnci Ertuğrul'un sunumuyla ekranlara gelmeye devam ediyor.

0
PAYLAŞ

Fox Tv ekranlarında yeni başlayan ve hergün yeni kaybolma vakaları ile izleyici karşısında olan Kaybolan Çiçekler İnci Ertuğrul’un farklı sunumuyla izlenme rekorları kırıyor.  Kaybolan Çiçekler 80. bölümünde konu alan Zeynep’in kaybolma olayı tekrar masaya yatırılıyor. 14 yaşındaki genç kız Zeynep’in peşine düşen Kaybolan Çiçekler ekibi bir ize rastladığı ise henüz belli değil. 

 Zeynep Nerede?

Hafta içi hergün yayınlanan Kaybolan Çiçekler’de bir annenin gözyaşlarına tanıklık ediyoruz. 14 yaşındaki kızının birileri tarafından kaçılrıldığını iddia eden anne kızının yaşadığını ve bir yada birkaç kişi tarafından tutulduğunu tahmin ediyor. Annesini geçtiğimzi haftalarda telefonla arayarak konuşan Zeynep kimin yanında olabilir.

İnci Ertuğrul ve ekibi bu dosya için arama çalışmalarını daha çok derinleştirerek araştırıyor. Şuanda tam ve kesin bilgilere halen ulaşılamadı. ancak ilerleyen günlerde çember daralacak ve genç kız annesine kavuşturulacak. 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here