Ana sayfa Dizi Haberleri Fi Dizisinin 2. Sezonu Ne Zaman Başlayacak? 2. Sezon Puhu TV’den Degil...

Fi Dizisinin 2. Sezonu Ne Zaman Başlayacak? 2. Sezon Puhu TV’den Degil Show TV Ekranlarında Olacak!

Merakla beklenen Fi dizisi, 2.sezona ne zaman başlayacak? Son dönemin heyecanlı dizisi için başlangıç tarihi ve nereden yayınlanacağı merak konusu?

0
PAYLAŞ

Türkiye’nin ilk intenet dizilerinden biri olan, başladığı günden itibaren adından sıkça söz ettiren dizi Fi’nin, 2. sezona ne zaman başlayacağı en çok merak edilen sorulardan biri. Yükselen dizi akımına, intenet diziciliği ile dahil olan dizi, güçlü oyuncu kadrosu ve ilginç konusuyla ilk bölümden itibaren hayran kitlesini oluşturan dizinin 2.sezon başlangıç tarihi sabırsızlıkla bekleniyor.

NEREDE YAYINLANACAK? 

Fi Çi Pi kitap üçlemesinden uyarlanan ve Seranay Sarıkaya, Ozan Güven, Mehmet Günsür, Berrak Tüzünataç gibi isimlerin başrollerini paylaştığı Fi dizisinin yayınlacağı yer de merak edilen konular arasında. Dizi geçen sezon da olduğu gibi her bölümü 60 dakika olarak puhutv’den yayınlanmaya devam edecek.

NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Ozan Güven tarafından eylül ayında başlayacağı açıklanan fakat ekimin ortalarında daha başlamamış olan Fi’nin başrol oyuncusu Serenay Sarıkaya’da heyecanla bekleyenler arasında. Serenay Sarıkaya, dün yaptığı paylaşımda Fi’nin ne zaman başlayacağını sordu. “O değil de #FiNeZamanBaşlayacak” sorusuyla Puhu TV’ye gönderme yapan güzel oyuncuya, Puhu TV’den yanıt gecikmedi. “Soruların cevabı Perşembe ortaya çıkacak” diye cevap veren Puhu TV, bugün yeni yayın tarihini duyuruacağının mesajını vermiş oldu.

DİZİDE BEKLENMEDİK AYRILIK

Fi dizisi 2. sezonu ayrılık ile başlayacak. Dizide beklenmedik bir ayrılık yaşandı. Fi’nin ilerleyen bölümlerinde projeye katılan ve Duru’nun (Serenay Sarıkaya) dans okulundan yakın arkadaşı Ceren karakterine hayat veren Merve Çağıran, yeni sezonda yer almayacağını açıkladı. 

DİZİNİN YAYIN HAKLARI SHOW TV’DE

Fi dizisi ile bir diğer gelişme de, televizyon ekranlarında yaşanıyor. Dizinin ilk 2 sezon yayın haklarını alan Show TV, diziyi televizyon ekranlarında sevenleriyle buluşturacak.Show TV Genel Yayın Yönetmeni Suavi Doğan yaptığı açıklamayla, “Fi, her şeyden öte kanalın marka değerine müthiş katkı sağlayacak bir iş. Açıkçası reytinglerinin de iyi olacağına inanıyorum. Mart’tan itibaren yayın hakları bizde olacak. Mart – Haziran arası diziyi yayınlayacağız. Dizi 60 dakika olduğu için, 26 bölümü her hafta iki bölümü birleştirerek ekrana getireceğiz. Sonuçta 13 haftada bitecek. Dizi devam ederse onları da satın alırız. Bu işin sektöre en önemli katkısı ise sözleşmesi oldu. Televizyonculuk açısından ilk defa denenen bir sistem bu. Sözleşmesi çok uzun sürdü. Aklımıza gelmeyen maddeler çıktı. Şimdi bu sözleşme, bundan sonra yapılacak işler için önek teşkil edecek.”  dedi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here