Ana sayfa Dizi Haberleri Fi Dizisi Puhu Tv’den Sonra Televizyonda Yayınlanacak mı? Hangi Kanalda Yayınlanır?

Fi Dizisi Puhu Tv’den Sonra Televizyonda Yayınlanacak mı? Hangi Kanalda Yayınlanır?

Puhu Tv nin yeni dizisi Fi dikkatleri üzerine topladı. Sevile dizinin herhangi bir kanalda oynayıp oynamayacağı üzerine bir açıklama yapılması bekleniyor.

0
PAYLAŞ

Azra Kohen’in en çok satan kitabı Fİ-Çİ-Pİ üçlemesinden oluşan dizi 31 Mart Cuma günü bekleyenleriyle buluştu. Doğan grubun yeni intenet televizyonu olan Puhu Tv’de yayınlanan yeni dizinin oyuncu kadrosunda Ozan Güven, Serenay Sarıkaya, Mehmet Günsür,Berrak Tüzünağaç gibi dikkat çeken ünlü oyuncular bulunuyor.

Dizi herkesin kendi hayatında mükemmel olan şeyleri ararken yaşadıkları ihanetler, aldatmalar, arzular, zeka oyunları ve hayal kırıklıklarını izleyicileriyle buluşturacak.

Fi Dizisi Puhu Tv den sonra Televiyonda Yayınlanacak Mı ? 

Dikkat çeken dizinin bir kanalda yayınlanması halinde Doğan grubun televizyon kanalı olan Star Tv de ekranlara geleceği düşünülüyor. Fakat dizideki cesur sahnelerden dolayı bir televizyon kanalında yayınlanamayacağını düşünüyoruz.

Dizi Puhu Tv’den sansürsüz izlenebilirken televizyon kanalında yayınlanması halinde dizideki sahnelerin büyük bölümü çıkarılması gerekecek gibi görünüyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here