Ana sayfa Dizi Haberleri Fİ Dizisi Oyuncuları Kimler? Hangi Ünlü Hangi Karakter? Detayları Öğren

Fİ Dizisi Oyuncuları Kimler? Hangi Ünlü Hangi Karakter? Detayları Öğren

Azra Kohen'in aynı adlı kitabından uyarlanan Fi dizisi başlıyor.. Hangi ünlü isim hangi karaktere hayat veriyor sizler için derledik.

0
PAYLAŞ

Azra Kohen’in yazdığı “Fi, Çi , Pi ” üçlemesinden uyarlanan Fi dizisi Puhu Tv’de 31 Mart 2017 de yayınlanmaya başlayacak.Dizinin başrollerinde ünlü oyuncular Berrak Tüzünataç, Ozan Güven, Serenay Sarıkaya, Mehmet Günsür ve Büşra Develi yer alıyor. 

Oyuncuları Kimler?

Serenay Sarıkaya’nın canlandırdığı Duru, üniversitede konservatuar bölümünde okuyan güzel ve alımlı bir kızdır.Ozan Güven’in can verdiği Can Manay karakteri ise ülkenin önde gelen psikiyatristlerindendir ve Duru’ya saplantılı bir şekilde aşıktır.Mehmet Günsür ise Deniz karakteri ile karşımıza çıkmaktadır.

 

Deniz sevdiği kadın olan Duru ile birlikte yaşamaktadır ve konservatuarda hocadır.Bilge karakteri ise Büşra Develi ile hayat bulmaktadır.

Bilge, Can Manay’ın öğrencisi olan çekingen,sıkılgan bir psikoloji öğrencisidir. Berrak Tüzünataç ise Özge Egeli karakterini canladırmaktadır. Özge savaşcı ruhlu genç bir kadındır.

Merakla beklenen dizi aşkın, aşkı uğruna hayatını kökten değiştirenlerin dizisidir. Dizinin birinci sezonu 13 bölüm olarak yayınlanacaktır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here