Ana sayfa Dizi Haberleri Fi Dizisi Nasıl İzlenebilir? İşte Tüm Detaylar

Fi Dizisi Nasıl İzlenebilir? İşte Tüm Detaylar

Ülkemizde kitap serisi olarak yayınlanan Fi, Pi ve Çi dizi projesine dönüşüyor. Kitap serisinin sıkı fanatiklerini heyecanlandıran bu haberin ardından dizinin nasıl izleneceği merak konusu oldu. Fi dizisi nasıl izlenir?

0
PAYLAŞ

Azra Kohen tarafından yazılmış olan Fi kitabının dizi projesi gerçek oluyor. Kitap serisi olarak ülkemizde Bestseller’a oynayan kitapların başlangıcı olan Fi’nin çekimleri tamamlandı. Başrollerinde Serenay Sarıkaya, Ozan Güven, Berrak Tüzünataç, Mehmet Günsür gibi başarılı isimlerin yer aldığı dizi bu akşam yayınlanacak. Dizinin televizyonda yayınlanmayacağı haberleri ise doğrulandı.

Fİ DİZİSİNİ NASIL İZLEYEBİLİRSİNİZ

Merak edilen konu ise bu dizinin nasıl izleneceği oldu. Fi Dizisi, intenet dizisi olarak yayınlanacak. PuhuTV adlı yeni geliştirlen yerel dizi platformundan izlenebilecek. Tıpkı Netflix’te olduğu gibi yerel diziler bu platformda yer almaya başladı.

Bir çok başarılı yeni ve eski dizinin yer aldığı sitede Fi dizisi de bugün premiere yaparak izleyicileri ile buluşacak. Üstelik diziyi izlemek veya üye olmak için hiçbir ücret ödemenize gerek yoktur.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here