Ana sayfa Dizi Haberleri Fi Dizisi 7. bölüm ne zaman Puhu TV’de saat kaçta yayınlanacak

Fi Dizisi 7. bölüm ne zaman Puhu TV’de saat kaçta yayınlanacak

Türkiye'nin en değişik formatta yayınlanan dizisi Fi'nin 7. bölümü bugün ekranlarda olmayacağı söylentileri kafaları karıştırıyor. Puhu Tv'de yayınlanan Fi dizisi ne zaman izleyicisinin karşısında olacak?

0
PAYLAŞ

yyaınlandığı günden itibaren bağımlılık yaratan ve çok fazla izleyici portföyüne sahip olan dizi “Fi” her bölümü ile izlenme rekorları kırdı. Yetenekeli oyuncu kadrosuyla ilk kez online olarak intenetten izlenebilen dizi Fi büyük ses getirdi.   Dizinin fragmanları yayınlanmaya başladı andan itibaren büyük ilgi gördü. 

 Ümlü yazar Azra Kohen tarafından yazılan “Fi, Çi, Pi” kitabalrından uyarlanan dizi 7. bölümü ile 28 Nisan Cuma günü Puhu Tv’de olacağı tahmin edilirken, hala fragmanının yayınlanmaması dizinin olmayacağını gösteriyor.  Her Cuma Puhu Tv de yayınlanan dizi bu hafta olup olmayacağı is merak konusu olmaya başladı. 

Fi Dizisi Bu hafta Yok

İlgi ile takip edilen Fi 28 Nisan Cuma günü ekranda olmayacak. Dizinin bu bölümü 5 Mayıs Cuma günü Puhu Tv’de yer alırken, izleyici böyle bir değişikliğin neden yapıldığını merak ediyor. İntenet üzerinden yayınlanan dizi adeta izlenme rekorları kırıyor. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here