Ana sayfa Yerli Diziler Fi Çi dizisi 13. Bölüm Neler Olacak Özeti Fragmanı Puhu TV’de

Fi Çi dizisi 13. Bölüm Neler Olacak Özeti Fragmanı Puhu TV’de

Popüler oyuncu kadrosuyla uzun zamandır en çok izlenen internet dizisi Fi Çi'de 13. bölümde yepyeni olaylar gelişiyor. Ay Yapım imzalı dizinin yeni sezonu olan Fi Çi, Puhu Tv'de yayınlanmaya devam edecek.

0
PAYLAŞ

Başrollerini Ozan Güven, Serenay Sarıkaya’nın paylaştığı ve Berrak Tüzünataç’ın da oyunculuğunu konuşturduğu dizi Fi Çİ, 13. bölümünde Can ortalığı karıştırıyor. Sene sonu yapılacak gösteri için Duru ve Deniz birlikteliği iyice sağlamlaşacak. Bir diğer ilişki ise Özge ve Sadık birllikteliği yaşanan bazı olumsuzluklar nedeniyle çatırdamaya başladı. 

YENİ SEZON DİZİSİ Fİ Çİ

Fi dizisinin devamı olan Fi Çi yeni sezonda eskisini hiç aratmadan izleyicisinin beğenisini kazanarak devam ediyor. Aşk, samimiyet, duygusal ve maceranın bir arada yaşandığı bu dizi Türkiye’de bir ilki yaşattı. İlk intenet dizisi olma özelliği ile yayınlanmaya başladı.

13. bölüm ile bir çok yeni gelişme izleyiciyi bekliyor. Puhu Tv De Fi Çi’nin yeni bölümleri yayınlanırken, Eski sezon bölümleri Show Tv’de yayınlanacağı yapımcılar tarafından açıklandı. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here