Ana sayfa Dizi Haberleri Fazilet Hanım ve Kızları Hazım Öldü mü? Mahir Günşıray Neden Diziden Ayrıldı?

Fazilet Hanım ve Kızları Hazım Öldü mü? Mahir Günşıray Neden Diziden Ayrıldı?

Severek takip edilen, cumartesi akşamlarının sevilen dizisi Fazilet Hanım ve Kızları dizisinden ayrılık mı var? Mahir Günşiray diziden ayrıldı mı?

0
PAYLAŞ

Başrollerini Nazan Kesal, Deniz Baysal, Afra Saraçoğlu, Mahir Günşıray’ın paylaştığı 16 Eylül tarihinde Star TV ekranlarında başlayan Fazilet Hanım ve Kızları ilk bölümünden itibaren büyük izleyicisi kitlesine ulaştı. Her geçen bölümde heyecanı ve temposunu da arttıran dizi, reyting sıralamalarında kendisine üst sıralarda yer açmayı başardı.enaristliğini Sırma Yanık’ın yaptığı, yapımcılığını Avşar Film’in üstlendiği yönetmen koltuğunda ise Gökçen Usta’nın oturduğu dizinin oyuncu kadrosunda Nazan Kesal, Deniz Baysal, Afra Saraçoğlu, Mahir Günşıray, Gülsen Tuncer, Çağlar Ertuğrul, Alp Navruz, Tuğba Melis Türk, Tolga Güleç, Hazal Türesan, İdris Nebi Taşkan, Ecem Baltacı, Zerrin Nişancı ve Sevinç Erol gibi oyuncuların yer aldığı dizi de sürpriz ayrılık olacağı konuşuluyor.

MAHİR GÜNŞİRAY DİZİDEN AYRILIYOR MU?

14 Ekim akşamında yayınlanan bölümde,Hazım Bey arabayla kaza geçirmiş ve öldüğü polisler tarafından dillendirilmektedir. Bölümün bitmesi ile birlikte dizinin sevenleri tarafından sorulan ilk soru; Acaba gerçekten Hazım bey öldü mü? Mahir Günşıray Diziden Ayrıldı mı? Mahir Günşıray diziden ölerek ayrılması, dizi finale mi gidiyor sorularını da akıllara getirdi.

MAHİR GÜNŞİRAY KİMDİR? 

Mahir Günşiray (d. 10 Ağustor 1960, İstanbul), Sinema, tiyatro oyuncusu ve yönetmeni.

Sanatçı Orhan Günşiray’ın oğlu olan Mahir Günşiray, Hacettepe Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, Devlet Konservatuvarı, Tiyatro Bölümü mezunudur. Leeds Üniversitesi, The Workshop Theatre’da yüksek lisans yapıp, Mimar Sinan Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, Sahne ve Görüntü Sanatları Bölümü’nde sanatta yeterlik yapmıştır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here