Ana sayfa Dizi Haberleri Fazilet Hanım Ve Kızları Fazilet Çamkıran Karakterini Oynayan Nazan Kesal Kimdir? Dizinin...

Fazilet Hanım Ve Kızları Fazilet Çamkıran Karakterini Oynayan Nazan Kesal Kimdir? Dizinin Oyuncu Kadrosu

Bu sezonun yeni yapımların olan Fazilet Hanım ve Kızları yayınlanan ilk bölüm fragmanının ardından "Fazilet Çamkıran Kimdir?" sorusunun cevabı şimdiden izleyici için büyük merak konusu oldu.

0
PAYLAŞ

 İlk bölümü ile 25 Mart Cumartesi akşamı yayınlanacak olan çiçeği bununda yapım Fazilet Hanım ve Kızları, henüz yayına girmemişken büyük ilgi görmeyi başaran yapımlardan biri oldu.

Usta oyuncu kadrosu ve konusuyla dikkat çeken Fazilet Hanım ve Kızları’nın yayınlanan ilk bölüm fragmanının ardından yayınlandığı an seyircisini ekran başına toplayacak gibi görünüyor. Ayrıca Dizinin yapımcılığını üstlenen Avşar Film’in yapım için iddialı bir kadro belirlemesi, Fazilet Hanım ve Kızları’nı reyting yarışında zirveye taşıyacak gibi duruyor.

 Fazilet Hanım Ve Kızları Oyuncu Kadrosu

Senaristliğini Sırma Yanık’ın yapmış olduğu dizinin oyuncu kadrosu ise Nazan Kesal, Deniz Baysal, Çağlar Ertuğrul, Afra Saraçoğlu, Alp Navruz ve Tolga Güleç gibi usta oyunculardan oluşmaktadır. Oyuncu kadrosu ile dikkat çeken yapım maddi zorluklar ile mücadele etmiş ve gözünü para hırsı bürümüş bir annenin ve kızlarının hayat mücadelesini konu almaktadır.

 Dizinin Baş Karakteri Fazilet Çamkıran Kimdir?

Yapımın başrolü Fazilet Çamkıran karakterine can veren isim ise Nazan Kesal’dır. 1969 doğumlu ve Manisalı olan usta oyuncu 26 yıl önce Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Mezun olduğu yıl İstanbul’a taşınan oyuncu, o yıllardan bu zamana kadar çok sayıda televizyon dizisi, sinema ve reklam filmlerinde rol almıştır.

 
 

 

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here