Ana sayfa Dizi Haberleri Fazilet Hanım Ve Kızları Dizisi Nerede Çekiliyor Dizi Çekim Seti Neresi?

Fazilet Hanım Ve Kızları Dizisi Nerede Çekiliyor Dizi Çekim Seti Neresi?

Star Tv ekranlarına gelecek olan yeni dizi Fazilet Hanım ve Kızları İstanbul, Beykoz da çekimlerine başladı. Dizi güzel bir çok oyuncuyla dikkatleri çekmeyi başardı.

0
PAYLAŞ

Star Tv de yayınlanacak olan dram dizisi Fazilet Hanım ve Kızları yetenekli oyuncularıyla dikkat çekti. Senaryosunu Sırma Yanık’ ın yazdığı dizi de Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal, Nazan Kesal, Afra Saraçoğlu ve Tolga Güleç gibi bir çok isim yer almaktadır. Dizinin ilk bölümü 25 Mart 2017 de yayınlanacak. Cumartesi akşamları ekranlara gelecek olan dizi seti İstanbul, Beykoz da bir mahallede bulunmaktadır. İstanbul’ da çekilmeye başlayan dizinin orada devam edeceği düşünülmektedir. 

Dizinin konusu da seyircinin ilgisini çekmeyi başardı. Dram ağırlıklı olan dizi de aşkın ne denli zor ve uğraştırıcı bir şey olduğu da gözler önüne serilecek. Fazilet Hanım gençliğinden beri zenginliğin hayalini kurmuş fakat ulaşamamış biridir. Artık yıllar geçmiş ve kızları birer genç kız olup evlenecek yaşa gelmiştir. Fazilet Hanım onlar için öyle planlar hazırlar ki kızların hayatını çizmeye çalışır. Kızlarını kullanarak zengin olmaya çalışan Fazilet Hanım bu sefer başarabilecek mi merak konusu. Bu sırada da kızları aşklarıyla ekranlara gelecek.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here