Ana sayfa Dizi Haberleri Fazilet Hanım ve Kızları Dizisi İzlenme Oranları Nasıl? Erken Final Yapacak...

Fazilet Hanım ve Kızları Dizisi İzlenme Oranları Nasıl? Erken Final Yapacak Mı?

Star Tv de yeni başlayan dizi Fazilet Hanım ve Kızları seyirci tarafından merakla beklendi. Ve en sonunda başlayan dizi beklenen değeri göremedi.

0
PAYLAŞ

Fazilet Hanım ve Kızları dizisi bir annenin zengin olma hayalini ve bunun uğruna yaptıklarını anlatmaktadır. Kızları büyüyen anne Fazilet zenginlik hayallerini kızlarını kullanarak elde etmeye çalışmaktadır. İlginç konuya sahip olan dizi cumartesi akşamları Star Tv ekranlarına gelmektedir. Her hafta cumartesi akşamları yayınlanacak olan dizinin reytingleri beklenen değerde olmadı.

İZLENME ORANLARI

Özellikle çok izlenen programların bulunduğu cumartesi akşamı Survivor yarışma programı ile yarışacak olan yeni dizi Fazilet Hanım ve Kızları beklenen seyirci kitlesine ilk haftadan ulaşamadı. Ama izlenme oranları gözardı edilecek kadar kötü kalmadı. Dizi böyle giderse, erken final yapabilir cümlelerini unutacağız. Fakat gününü değiştirirse izlenme oranlarında bayağı bir yükseliş yaşanacak.

Fazilet Hanım ve Kızları Star Tv de cumartesi akşamı ekranlara gelmektedir. Yeni dizi henüz beklenen izlenme oranına erişemedi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here