Ana sayfa Yerli Diziler Fazilet Hanım ve Kızları 6. Bölüm Fragmanı İzle 29 Nisan

Fazilet Hanım ve Kızları 6. Bölüm Fragmanı İzle 29 Nisan

29 Nisan televizyon ekranlarının sevilen dizisi Fazilet Hanım ve Kızları 6. bölüm fragmanı izle. Yeni bölümde neler olacak?

0
PAYLAŞ

Star TV ekranlarında sevilerek izlenen Fazilet Hanım ve Kızları, yeni bölümüyle sevenlerine büyük heyecan yaşatmaya devam edecek. Televizyon ekranlarında büyük ilgiyle takip edilmekte olan bu dizide son bölümde çok heyecanlı noktalar yaşandı.

Son bölümde neler oldu?

Sinan ve Yağız, Hazan yüzünden bir kere daha karşı karşıya gelirler. Bu süreçte iki kardeş arasındaki gerginlik giderek daha da artar. Aynı zamanda bu sırada Fazilet ise yalıda kalmak için her türlü planı yapar.

Nitekim Fazilet’in yaptığı planlar suya düşer.

Yeni bölümde neler olacak?

Yeni bölümde Hazan’ın yalıya dönüp dönmeyeceği tamamen belli olacak. Tek başına kalan Hazan, yalnızlık içerisindedir. Ancak bu durumda Sinan Hazan’ın yalnız kalmasına dayanamaz.

Bu sırada gece sonunda Sinan Hazan’ı kollarına alır. Yalıda kalmakta ısrarcı olan Fazilet ise kızı Ece ile birlikte yalıda ilk gecesini geçirir. Büyük oyununu oynamaya başlar ancak yalıdakilerin anma gecesine ise Fazilet, yaptığı büyük hamle ile anma gecesine damga vuran isim olur.

Fazilet’in anma gecesinde yaptığı büyük oyun ne olacaktır. Fazilet’in oyunu nasıl sonuçlar doğuracaktır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here