Ana sayfa Yerli Diziler Fazilet Hanım ve Kızları 21. Bölüm Fragmanı 4 Kasım Cumartesi Özeti

Fazilet Hanım ve Kızları 21. Bölüm Fragmanı 4 Kasım Cumartesi Özeti

Star Tv'nin sevilen dizisi Fazilet Hanım ve Kızları her cumartesi yeni bölümleriyle izleyici ile buluşmaktadır. Dizinin artan heyecanı izleyiciyi ekrana kilitlemektedir.

0
PAYLAŞ

Star Tv ekranlarının ilgiyle izlenen dizisi Fazilet Hanım ve Kızları her bölümüyle fark yaratmaya devam etmektedir. Yapımcılığını Avşar Film’in üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda ise Murat Saraçoğlu oturmaktadır. Ayrıca dizinin senaryosu Sırma Yanık tarafından kaleme alınmaktadır.

FAZİLET HANIM VE KIZLARI DİZİSİNİN KONUSU

Dul kaldıktan sonra iki kızıyla beraber kenar mahallede yaşayan Fazilet Hanım’ın ömrü pişmanlıklar ve acılar içinde geçmiştir. Büyük kızı Hazan oldukça erkeksidir, Fazilet Hanım küçük kızı Ece’nin altın bileziği olan güzelliği ile güzel bir hayat yaşamasını istemektedir. Yolları Egemen ailesi ile keşistikten sonra hayatları bambaşka olacaktır.

FAZİLET HANIM VE KIZLARI 21. BÖLÜM FGRAMANI

Hazan, Kerime’den büyük bir sır öğrenmiştir. Fazilet ve Ece’nin büyük sırları ise Yağız tarafından bilinmektedir. Egemen kardeşler Ece’nin yalanlarıyla zaman kaybetmek istememektedirler. Fazilet ve Ece için yüzleşme çok yıkıcı olmuştur. Hazan gerçeğin peşindedir ve Egemen ailesi ile iş birliği yapmaktadır. Bu durum Fazilet Hanım ve Ece’yi çok yaralamıştır. Selin ve Yasin yalıya geldikten sonra işler iyice çığrından çıkmıştır. Fazilet Hanım bu konu karşısında hiçbir şey yapamaz ve Hazan ailesine karşı oldukça zor bir durumda kalmıştır. Fazilet ve Ece için kaçınılmaz son yaklaşırken yalıda birden bire olayların seyri değişmektedir. Sinan ve Yağız arasında yaşanan Hazan gerilimi karşısında Hazan artık kayıtsız kalamamıştır. İki kardeş hakkında bildiği sır Hazan’ı bir yol ayrımına götürecektir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here