Ana sayfa Dizi Haberleri Fatih Dizisi Tanıtım Fragmanı! Fatih Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Fatih Dizisi Tanıtım Fragmanı! Fatih Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Kanal D ekranları Fatih dizisi için hazırlıklarını sürdürüyor. Q3 Medya yapımcılığında hazırlanan dizinin tanıtım fragmanının da yayınlanması ile beraber ne zaman başlayacağı kesinleşti.

0
PAYLAŞ

Kenan İmirzalıoğlu’nun gümüş ekranlara geri dönüşünü kesinleştiren Fatih dizisinin çekimleri devam ediyor. Q3 Medya yapımcılığında hazırlanan ve Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Fatih, şimdiden büyük ilgi uyandırdı. Fatih Sultan Mehmet’in hayatını ele alacak olan dizide Fatih’i İmirzalıoğlu canlandıracak. Tanıtım fragmanı yayınlanan projenin ilk görüntüleri ile beraber tarihi temalı dizilere ilgisi olanlar büyük bir heyecan yaşadılar!

YENİ SEZONDA KARŞIMIZA ÇIKACAK

Kanalın reyting rekorları kırmaya şimdiden kararlı olan yeni dizisinin yayın tarihi ise Eylül ayının son haftası olarak kesinleşti. Bu bilginin gündemde yer alması is yeni sezonda rakip diziler çıkaracak olan kanalların hazırlıklara başlamasına neden oldu. Ancak gerçek şu ki son dönemde de büyük merak uyandıran Fatih Sultan Mehmet’in hayatının Kenan İmirzaloğlu oyunculuğu ile anlatılacak olması rakiplere pek şans bırakmayacak türden…

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here