Ana sayfa Dizi Haberleri Fatih Dizisi Oyuncuları Kimler? Hangi Ünlü Kimi Canlandıracak? Karakter Listesi

Fatih Dizisi Oyuncuları Kimler? Hangi Ünlü Kimi Canlandıracak? Karakter Listesi

Kanal D ekranlarına yeni bir tarihi nefes geliyor. Fatih dizisi oyuncuları belli oldu. Beklenen dizi Fatih çok yakında izleyici karşısında olacak. Hangi ünlü kimi canlandırıyor?

0
PAYLAŞ

Dizi furyasında kendine bir yer edinmek için fırsat yaratan Fatih dizisi için geri sayım başladı. Dizinin cast çalışmaları devam ederken oyuncu kadrosu ise belli olmaya başladı.Osmanlı Devleti’nin 7. padişahı olarak tarihte önemli bir yere sahip olan Fatih Sultan Mehmet karakterini kimin canlandıracağı merak ediliyordu. Bu konuda O3 Medya yapımcılığı bu özel karaktere Kenan İmirzalıoğlu getirildi. Daha önce reyting rekorları kıran dizilerde başrol oyanayan Kenan İmirzalıoğlu şimdi ise çok iddialı bir yapım ile kendisini çok özleyen izleyicisinin karşısına çıkacak.

Kenan İmirzalıoğlu Fatih ile Dönüyor

 Fatih Sultan mehmet karakterini ünlü ve yakışıklı oyuncu Kenan İmirzalıoğlu üstlendi. ATV ekranlarında yayınlanacak.  Fatih dizisinin diğer oyuncuları ise tam olarak netleşmedi. Ancak çok kısa bir süre içinde tüm oyuncualrın isim listesi de açıklanacak. Fatih Sultan Mehmet’in hayatının kaleme alındığı dizinin çekimleri İstanbul’un tarihi mekanlarında yapılıyor. 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here