Ana sayfa Tv Programları Evlilik Programları Yayından Ne Zaman Kaldırılacak? Yeni Sezonda Yayınlanıyorlar mı? Detayları Öğrenin

Evlilik Programları Yayından Ne Zaman Kaldırılacak? Yeni Sezonda Yayınlanıyorlar mı? Detayları Öğrenin

Gündemden bir türlü düşmeyen izdivaç programlarının kapatılması konusu yine açıldı. Bu defa yüksek oranda şikayetlerle kapatılmasına yönelik hamlelerin kesinleştiği iddiaları var. Peki bu programlar ne zaman kaldırılacak?

0
PAYLAŞ

Esra Erol, Zuhal Topal, Seda Sayan ve Uğur Aslan… Ekranların en çok izlenen programları olan izdivaç programlarının sunucuları için şok edici gelişmeler sürüyor. Toplumun ahlaki bütünlüğüne zarar verdikleri iddiası ile yargıya taşınan izdivaç programları kapatılacak mı?

RTÜK’e iletilen sayısız şikayetin ardından yakın zamanda bu programların yayınlanmasının önüne geçileceği tekrar gündeme geldi.

BELEDİYELER DAHİ ŞİKAYET ETTİ

Evlenmek için gelin ve damat adaylarını bir araya getiren ve kimi zaman adaylar arasında aşk üçgenleri dahi oluşturan programda etiklerin çiğnendiği öne sürülüyor. Sunucuların yönlendirmeleri ile de yönetilen programın izleyenlere kötü önek olduğu açıklanıyor.

Dünyada en yüksek oranda Türkiye’de yayınlandığı bilinen ve en yüksek izlenme oranının Türkiye’de olduğu açıklanan izdivaç programlarının önümüzdeki sezondan itibaren ekranlarda yer almayacağı söylendi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here