Ana sayfa Tv Programları Evleneceksen Gel Solmaz ve Güzel Neden Tartışıyorlar 23 Şubat

Evleneceksen Gel Solmaz ve Güzel Neden Tartışıyorlar 23 Şubat

Show Tv'nin evlendirme programı olan Evleneceksen Gel Solmaz ve Güzel tartışmasına tanık oluyor. İki güzel adayın tartışmaları ve detayları haberimizde...

0
PAYLAŞ

Seda Sayan ve Uğur Aslan’ın sunduğu Evleneceksen Gel evlendirme programında iki gelin adayı arasında tartışma çıktı. Evleneceksen Gel  Solmaz ve Güzel tartışması ile izleyici ayrı bir şok yaşadı. 

İki güzel gelin adayı gürkan yüzünden tartıştı. Gelin adayları Anıl için tartıştı.  Anıl’ın Solmaz’a talip olarak çıkması ortalığı karıştırdı. 

Güzel bu polemiğin içinde yer almak istemediğini söyledi. Anıl’ın Solmaz’a talip çıkması Güzel’i hiç şaşırtmadı. Nurullah’ta bu polemiğin içine girince tansiyonlar bir anda yükseldi. Güzel seyircilerin olduğu yerden bazı yerlerde tartışmaya katılarak fikirlerini söyledi. ilerleyen günlerde Anıl ve Solmaz bir ilişkiye başlarlar mı bunu bilemeyiz ama Güzel cephesinde Anıl’a karşı bir tepkisiz hali vardı. 

Güzel kimdir;

Evleneceksen Gel programının en konuşgan ve hareketli gelin adayı Güzel 25 yaşında ve Türkmenistan doğumlu. Güzel Ankara’da ikamet ediyor.  Hiç evlilik yapmayan Gğüzel uzun süre boyunca Gürkan İle evliliğe giden yolda birlikte yürüdü. Ancak bazı sebeplerden dolayı çift ayrılma kararı aldı. Ayrıca Güzel program boyunca dobralığı ile dikkatleri üzerine toplamayı başardı.  Güzel hayatını birelştirecek kafasına uygun bir damat adayı ile tanışıp bir an evvel evlenmeyi düşünmekte olduğu için gelen adaylara da çok ciddi bir şekilde değerlendiriyor.
TARTIŞMAYI İZLEMEK İÇİN TIKLA
 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here