Ana sayfa Tv Programları Evleneceksen Gel Solmaz Kaan İlişkisi Bitti Mi? Kaan Solmaz İçin İzmir’e Gitti

Evleneceksen Gel Solmaz Kaan İlişkisi Bitti Mi? Kaan Solmaz İçin İzmir’e Gitti

Show Tv ekranlarının başarılı izdivaç programında Kaan ve Solmaz aşkı uzun süredir dillerde. İkilinin gündemde sıkça yer alan ilişkisi sona mı erdi? Kaan İzmir'e ne için gitti?

0
PAYLAŞ

Seda Sayan ve Uğur Aslan’ın moderatörlüğünde ekranlarda yer alan Evleneceksen Gel evlenmek isteyenlerin dileklerini gerçekleştiriyor.

Haftaiçi her gün gelin adaylarını ve damat adaylarını buluşturan programın locasında aşina olunan yüzler bulunuyor. Bu isimler arasında Kaan ve Solmaz’da yer alıyor. İkilinin birliktelikleri başlayalı uzun zaman olmuştu. Ancak kimi zaman çalkantılı süreçler yaşayarak beraberlikleri sekteye uğramıştı. Şimdiyse Solmaz İzmir’e gitti…

KAAN SOLMAZ’IN PEŞİNDE

Geçtiğimiz haftalarda yayına katılmamasıyla dikkat çeken Solmaz ile ilgili açıklama geldi. Kuzeni beyin kanaması geçirerek hayatını kaybeden Solmaz aceleyle İzmir’e gitti ve yayında yer alamadı.

Kaan ise ona olan hislerine tutunarak ona destek vermek için peşinden gitti ve o da bir süredir bu nedenle yayına katılamıyor. Ancak ikilinin ilişkileri sona ermedi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here