Ana sayfa Tv Programları Evleneceksen Gel Kaan’ın Annesi Neler Söyledi? Kaan ve Solmaz Aşkında Son Durum...

Evleneceksen Gel Kaan’ın Annesi Neler Söyledi? Kaan ve Solmaz Aşkında Son Durum ne?

Evleneceksen Gel Kaan ile Solmaz aşkı için artık ailelelerden eleştiriler gelmeye başladı. Kaan'ın annesinden bu aşk için açıklama...

0
PAYLAŞ

Show Tv ekranlarında yayınlanan Evleneceksen Gel farklı aşklara şahitlik ederken, uzun süredir Kaan ve Solmaz aşkını ekranlara getiriyor. Çiftin bir ayrılıp, bir barışması ailelerinde kararsız kalmasına neden oldu. Geçtiğimiz haftalarda nişanlanan ve kısa bir süre sonra ayrılık kararı alan Kaan ve Solmaz cephesinden bazı gelişmeler var. 

 İkili sürekli tartışma yaşadıkları gerekçesiyle ayrılmanın eşiğine gelirken, bu kez Kaan’ın annesi damgasını vurdu.

 Kaan Solmaz Aşkına Anne Engeli

 28 Nisan Cuma günü yayınlanan programda Kaan’ın annesi Figen Hanım telefonla bağlanarak Solmaz hakkında ağır eleştirilerde bulundu. Adeta içini döken anne Figen Hanım, Solmaz’ın yersiz davranışlarda bulunduğunu söyledi. 

 Figen Hanım oğlunun biran önce evlenmesini istediğini söyledi. Ayrıca Figen Hanım Solmaz’a:

Yaklaşık 5, 5 buçuk aydır nişanlısınız. Kaan, İzmir’e giderek Solmaz’ın annesinin kapısının önünde saatlerce bekledi. Buna rağmen hanımefendi oğlumla görüşmedi. Ama ben Solmaz’dan yana bize karşı olumlu hiçbir şey göremiyorum. Bir arar, bir şeyleri yoluna koymaya çalışır ama ben Solmaz’da bunların hiçbirini göremedim. Ailesi ile arasında köprü olması gerekirdi. Nişanlanalı kaç ay oldu, ortada hiçbir şey. Ne geliyor ne gidiyor, yani ben artık bir yakınlık kurmak istiyorum gelinimle. Oğlum 28 yaşına geldi, onun mürüvvetini görmek istiyorum, torun sevmek istiyorum. Bunlar bir anne olarak benim hakkım değil mi? Solmaz sanki evliliğe hazır değil gibi geliyor bana, yaşı henüz çok genç olduğu için ama ben artık düğün görmek istiyorum.” dedi.

 Şuan için ikili arasında tam oturamayan bir ilşki yaşanıyor. Solmaz’ın ailesinden de açıklama beklenirken, Figen hanım Solmaz’ın evliliğe hazır olmadığını tekrar söylüyor. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here