Ana sayfa Tv Programları Evleneceksen Gel Güzel ve Gürkan Kavga Etti Neden

Evleneceksen Gel Güzel ve Gürkan Kavga Etti Neden

Show TV ekranlarında yayınlanmakta olan evlendirme programı Evleneceksen Gel'de şok gelişme. Programın locasında yer alan Güzel ve Gürkan neden kavga etti merak edildi.

0
PAYLAŞ

Türkiye’nin en dobra kadınlarından birisi olarak bilinen Seda Sayan ve Uğur Aslan sunuculuğunda ekranlara gelmeye devam eden Evleneceksen Gel’de şaşırtıcı bir olay yaşandı. Programın locasında yer alan gelin ve damat adaylarından Güzel ile Gürkan arasında çıkan kavga gerilim yarattı. Programın izleyicileri olduğu kadar set ekibi de yaşanan kavga karşısında şaşırıp kaldılar. İkilinin neden kavga ettikleri ise açıklandı.

KAVGANIN NEDENİ

İkilinin ilişkisinde yaşanan resmiyet krizi ilişkiyi bir hayli zedelemişti. Gürkan’ın annesinin işlerin ağırdan alınması gerektiği yönündeki telkinleri Güzel’i öfkelendirince patlaması da gecikmedi. Gürkan’ın Oğuz’un doğumgününe katılmasını da büyük olay haline getiren Güzel’e “sen benim hislerimle oynadın” diyen Gürkan, onu göz yaşlarına boğdu. Gerilim dolu anlarda ise Seda Sayan ve Uğur Aslan sessizliğini korudu.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here