Ana sayfa Yerli Diziler Evlat Kokusu 5. Bölüm Fragmanı 5 Nisan Çarşamba Özeti Şoke Eden Anlar

Evlat Kokusu 5. Bölüm Fragmanı 5 Nisan Çarşamba Özeti Şoke Eden Anlar

İlk bölümünden itibaren sevilerek izlenen Evlat Kokusu dizisinde her geçen bölümde Zeyno oğluna bir adım daha yaklaşıyor.

0
PAYLAŞ

Daha ilk bölümünden izleyicilerini ekrana kilitleyen Evlat kokusu dizisi 4. bölümünde Oğlunu almak için gelen Zeyno’ya bir yardım eli uzanmıştı. Kararından asla vazgeçmeyecek gibi görünen Zeyno Cevahir ve Hünkar’ın tehditlerini görmezden gelmişti.

Aslan Zeyno ile bir anlaşma yapmak istemiştir. Fakat Zümrüt buna izin vermemek için elinden geleni yapmıştı. Ela’nın Lösemi olması üzerine Çınar’ın kendine çare olması için kaçırıldığını öğrenmesine az kalmıştır.

5. bölümde yaşananlar ;

Ela Çınar’ın kendi tedavisi için öz annesinden kaçırıldığını öğrenince artık tedavi olmak istemediğini söyler ve sinir krizi geçirir. Ela’yı gören Çınar ona neden ağladığını sorar.

Herkes Ela’nın cevanımı beklerken Ela ise Çınar’a kıyamaz. Zeyno’nun davasını üstlenen Avukat Leyla Çınar’ın velayetini alacağına dair Zeynoya söz verir ve davayı açar. Cevahir’in Çınar’ın kaçırılmasında rol oynadığını öğrenen Arslan yüzleşmek için vakit kaybetmeyecektir.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here