Ana sayfa Dizi Haberleri Evlat Kokusu 12 Nisan yeni bölüm neden yok Ne zaman yayınlanacak

Evlat Kokusu 12 Nisan yeni bölüm neden yok Ne zaman yayınlanacak

Evlat Kokusu dizisinin 12 Nisan tarihli bölümü için meraklı bekleyiş sürüyordu ancak dizinin yeni bölümünün yayınlanmayacağına ilişkin bir takım iddialar ortaya atıldı. Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

0
PAYLAŞ

Kanal D ekranlarında henüz yeni başlamış olan Evlat Kokusu dizisi büyük beğeni topladı. Hem ekranlardan daha önce de aşina olduğumuz güçlü oyuncuların yüzleri hem de başarılı bir kurgu diziyi kısa sürede yukarı çekti. Yayın hayatına 4. bölümü ile devam edecek olan dizinin yeni bölümü 12 Nisan’da yayınlanacaktı ancak yayın akışına bakıldığında izinin kendi saat diliminde yer almadığı fark edildi. Dizinin takipçileri ise bu durum karşısında şaşırdılar. Dizinin yeni bölümünün yayınlanmayacağına dair kafalarda soru işaretleri oluştu.

YENİ BÖLÜM NEDEN YAYINLANMIYOR?

Dizinin 4. bölümü yayınlanacak ancak saati değiştirildi. Kanalda referandum öncesi konuşmalarını dile getirecek olan CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun özel programı nedeni ile dizinin saatinde değişiklik yapıldı. Konuşma sonrasında dizi özetsiz yeni bölümü ike ekranlarda yerini alacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here