Ana sayfa Dizi Haberleri Evlat Kokusu 12 Nisan Neden Yok? Neden Başlamıyor? Bitti mi Yayınlanmayacak mı?

Evlat Kokusu 12 Nisan Neden Yok? Neden Başlamıyor? Bitti mi Yayınlanmayacak mı?

Ekranların sevilen yapımı Evlat Kokusu'nun, Kanal D'nin 12 Nisan tarihli yayın akışında bulunmayışı, kulislerde söylentilere neden olurken, beklenen açıklama kanaldan geldi.

0
PAYLAŞ

Ekranların sevilen yeni yapımlarından Evlat Kokusu, Çarşamba günleri saat 20:00’de Kanal D ekranlarında izleyicisini ekran başına toplamaya devam ediyor. Başarılı oyuncu kadrosu ve hikayesiyle yayınlandığı ilk günden itibaren oldukça dikkat çeken yapımın, yönetmen koltuğunda ise usta yönetmen Erol Özevi yer alıyor. Her Çarşamba olduğu gibi bu Çarşamba da yayınlanması beklenen dizinin, Kanal D’nin yayın akışında yer almaması kafaları karıştırırken, beklenen açıklama Kanal D cephesinden geldi.

Evlat Kokusu 12 Nisan Çarşamba Günü Neden Yayınlanmıyor?

Henüz 5 bölüm yayınlanmış olmasına rağmen büyük yankı uyandıran yapımın, Kanal D’nin 12 Nisan tarihli yayın akışında bulunmayışına açıklama yine kanal yönetiminden geldi. Yapılan açıklamada 12 Nisan tarihli Referandum Özel programının canlı yayınlanacak olması nedeniyle Evlat Kokusu’nun sadece bugün için yayınlanamayacağı bildirildi.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here