Ana sayfa Tv Programları Esra Erol’dan Yeni Sezonda Farklı Proje İle Yayında Olacağını Açıkladı

Esra Erol’dan Yeni Sezonda Farklı Proje İle Yayında Olacağını Açıkladı

"Esra Erol'dan yeni sezonda farklı proje ile yayında olacağını açıkladı." şeklinde çıkan haberlere, Esra Erol cephesinden yanıt gecikmedi.

0
PAYLAŞ

 Geçtiğimiz günlerde hareketliliğin eksik olmadığı evlilik programları ile alakalı, ortaya çıkan “evlilik programları yayından kaldırılacak.” ifadesine karşılık bir açıklama yapan Esra Erol, sezon sonuna kadar programına devam edeceğini açıkladı.

RTÜK tarafından yayından kaldırılacak izdivaç programlarının yerine farklı bir proje ile yayın hayatına devam edeceğini de bildirdi. Fakat projenin ne olacağı sır gibi saklanmakta.
 
Yine kendi programı aracılığı ile açıklamalarda bulunan sunucunun, açıklamayı yaparken sesinin titremesi ve gözlerinin dolması dikkatlerden kaçmadı.
 
Açıklamasına “Çok emek verdim. Bir çocuğu büyüttüm. Ama son iki yılda geldiği nokta artık beni insanlığımdan, hayatımdan çıkarttı.” diyerek başlayan Esra Erol, sezon sonuna kadar programına devam edeceğini fakat önümüzdeki sezon böyle bir projeyle ekranlarda olmayacağını belirtti.
 
Esra Erol bir kaç gün önce bir adayın program hakkında kurmaca ifadesine karşılık ise “Evet burada yaşanan her şey kurgu, senin yaşadıkların da kurgu, sende kurgusun. Ne diyeyim artık?” şeklinde yanıt verdi.

Bununla birlikte Şahan Gökbakar’ın da Esra Erol’a filminde oynamak için rol teklif ettiği gelen iddialar arasında yer alıyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here