Ana sayfa Tv Programları Esra Erol ve Seda Sayan Ortak Program Yapacak Programın Formatı Nasıl Olacak

Esra Erol ve Seda Sayan Ortak Program Yapacak Programın Formatı Nasıl Olacak

Uzunca bir süredir ekranlarda rekabet içerisinde olan ve evlilik programı sunuculuğunu üstlenen Esra Erol ve Seda Sayan ortak program yapacak. İkilinin ortaya çıkaracağı programın formatının nasıl olacağı şuanda merak edilmekte.

0
PAYLAŞ

Evlilik programlarıyla ile ilgili çıkan kararla birlikte rakip kanallarda yer alan Esra Erol ve Seda Sayan bir araya geliyor. İki ismin de ortak proje üzerinde çalıştıkları ortaya çıktı.

İzdivaç programlarının yasaklanmasına yönelik yetkili isimler tarafından önemli adımlar atılmakta. Bu süreçte özellikle gündeme gelen Esra Erol ve Seda Sayan artık birlikte yol alma kararı aldı.

Yakın zamandan beri bunun için iletişimdeler

690 numaralı Kanun Hükmünde Karaname’nin yayınlanmasının ardından evlilik programlarına yönelik tavır çok daha net bir hal aldı. Bununla birlikte çıkan yasalardan ve devlet yetkililerinin gösterdiği tavırdan dolayı, iki ismin de çok yakından iletişim kurdukları öğrenildi.

Yetkililerin izlediği tavırdan dolayı program formatının izdivaç yönünde olmayacağı kesin. Ancak şuanda henüz net bir bilgi aktarılmış değil.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here