Ana sayfa Tv Programları Esra Erol Reşit’in annesi Leyla Atay Kimdir? Reşit’in Gerçek Annesi Leyla Atalay...

Esra Erol Reşit’in annesi Leyla Atay Kimdir? Reşit’in Gerçek Annesi Leyla Atalay mı?

ATV ekranlarının gündüz kuşağında merakla izlenilen Esra Erol'da Reşit'in annesinin kim olduğu hala merak konusu. Araştırmalara devam eden Esra Erol başta olmak üzere tüm Türkiye dikkatini konu üzerinde yoğunlaştırmış durumda.

0
PAYLAŞ

Reşit’in Annesi Kim?

Geçtiğimiz günlerde Esra Erol’a katılarak annesini aradığını ve bulmak için her şeyi yapacağını söyleyen Reşit için gelen iki kadınında DNA sonuçları canlı yayında açıklanmıştı. İkisinin de DNA sonuçları uyumsuz çıkmış ve Reşit’in hayalleri suya düşmüştü. Hala annesini aramakta olan Reşit olayların detaylarını öğrendikçe şoka giriyor ve tüm Türkiye’yi derinden etkilemeye devam ediyor.

Yayında Reşit’i yetiştiren ve yıllarca annesi olduğunu söyleyen Kerime Hanım’ın Leyla Atay ve Reşit beyden DNA testi istemesi okları bir kez daha Leyla Atayın üstüne çevirdi.

Atv kanalında yayınlanmaya başladıktan sonra tüm Türkiye’nin dikkatini çeken ve akıllarda bıraktığı Reşit’in annesi kim? Sorusu ile çalkalanan Esra Erol, yayınlandıktan kısa süre sonra telefona bağlanan Kamuran Hanımın dedikleriyle gizemini korumaya devam ediyor. “Ben en son konuşacağım o zamana kadar herkes eteğinde ki taşları döksün” diyen Kamuran Hanımın bir şeyler bildiği aşikar ancak gizemini koruyan olayda gözler tekrar Leyla Atay’a çevrilmiş durumda.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here