Ana sayfa Dizi Haberleri Esra Erol Gamze ve Mesut Ayrıldı Mı? Neden Ayrıldılar

Esra Erol Gamze ve Mesut Ayrıldı Mı? Neden Ayrıldılar

Esra Erol'da izdivaç programının locasının dikkat çeken isimlerinden Gamze ve Mesut'un ayrılıkları izleyenleri şaşırttı. İkilinin neden ayrıldığı ise yayınlanan yeni bölümde belli oldu.

0
PAYLAŞ

Evlenmek isteyen gelin ve damat adaylarını uzun yıllar Atv ekranlarında buluşturan Esra Erol’un programı devam ediyor. Esra Erol’da adı ile yayınlanmakta olan programın locasında yer alan gelin ve damat adaylarının her kararı izleyenlerde büyük etki yaratıyor. Bir süredir mercek altında olan ikili Mesut ve Gamze’nin beraberliğinin sona erdiği ise izleyenlere yeni bölümde aktarıldı. İkilinin ilişkilerinin neden sona erdiği ise kısa sürede merak konusu oldu.

AYRILIK NEDENİ AÇIKLANDI

İkili ilk olarak Gamze’nin Meriç’e talip olması ve sonrasında Abidin ile yakınlaşıp ilişkisinin sona ermesi ile locada tanıştı. Bu beraberliğin ilk aşamasında bağ kuramayan Mesut ve Gamze daha sonra tekrar görüştüler ve aralarındaki aşk başladı. Gamze, evlenmek istediğini söylediğinde ise Mesut pot kırınca ikili gerilmişti. Daha sonra yeniden toparlayan çiftin ilişkisi locadaki bir gelin adayından Mesut’a gelen mesaj ile sarsıldı. Artık yollarına ayrı ayrı devam edecek olan ikili locada adaylarını bekleyecekler.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here