Ana sayfa Tv Programları Esra Erol Berke ve Canerin Düğünü Ne Zaman Yapılacak?

Esra Erol Berke ve Canerin Düğünü Ne Zaman Yapılacak?

ATV de yayınlanan ve sunuculuğunu Esra Erol'un yaptığı evlilik programında tanışan Caner ve Berke canlı yayında evleniyor.

0
PAYLAŞ

İzleyicinin ” Gelinim Olur Musun ” programıyla tanıdığı Caner Toygar aşkını Esra Erol’un programında buldu. Atv’nin sevilerek izlenen evlendirme programında tanışan çift canlı yayında dünya evine giriyor.

Caner Toygar Evleniyor

” Gelinim Olur Musun ” programında Tulin Koca ile çalkantılı aşk hayatıyla tanıdığımız Caner Toygar, ardığı aşkı sonunda buldu. Bir anda şöhreti yakalan ve sonrasında sıkıntılı dönemlerden geçen Caner’in Esra Erol’un evlilik programı iyi geldi.

Artık sakin ve huzurlu bir hayat yaşamak istediğini vurgulayan Caner programda tanıştığı Berke ile bir süre görüştükten sonra yollarını ayırmıştı. Bir süre programa ara vermek isteyen Caner gittiği Ümre ziyaretinde Kabe de rüyasında Berke ile evlendiğini gördünü söyledi. Ekranlardan Berke’ye uzun süra geri dön çağrısı yapan Caner muradına erdi.

29 Mart Perşembe günü Esra Erol’un sunuculuğunu yaptığı programda kına gecesi yapılan Caner – Berke çiftinin 31 Mart Cuma günü canlı yayında düğünleri yapılacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here