Ana sayfa Tv Programları Esra Erol Bahar Programa Geri Döndü Urfalı Mehmet Neden Yok?

Esra Erol Bahar Programa Geri Döndü Urfalı Mehmet Neden Yok?

İzdivaç programlarının öncüsü kabul edilen Esra Erol'danın sevilen yüzlerinden Bahar geçtiğimiz haftalarda programdan ayrılmıştı. Şimdiyse sunucu Esra Erol Bahar geri geldi haberini duyurdu.

0
PAYLAŞ

Atv ekranlarının büyük beğeni toplayan ve gelin/damat adaylarını tanıştırarak bir yuva kurabilmeleri için mücadele eden Esra Erol’un programının sevilen yüzlerinden Bahar geçtiğimiz haftalarda izdivaç kurduğu Urfalı Mehmet ile birlikte programdan ayrılmıştı. İlişkilerine ve diyaloglarına program dışında devam etmek istediklerini açıklayan ikilinin beraberliğine nazar değmiş olacak ki yolları ayrıldı…

Bahar, programdan ayrıldıktan sonra bir süre ortalıklarda görülmedi. Mehmet ile oldukça iyi bir uyum yakalayan Bahar, dışarıda ilişkilerini yürütemedi ve programa aniden geri dönme kararı aldı.

Mehmet’i programda tanıyan ve onunla evlilik hayalleri kurarak peşinden gidip programa veda eden Bahar, stüdyoya gözü yaşlı olarak geri döndü. Program esnasında da göz yaşlarına boğulan ve telkin verilerek sakinleştirilmeye çalışılsa da kendine gelemeyen Bahar’ın itirafları ise herkesi şaşırttı.

Bahar neden gitmişti

Bahar daha önce programda Urfalı lakabı ile bilinen Mehmet’le bir yakınlaşma içindeydi. Mehmet’le aralarındaki diyalog oldukça olumlu ilerlerdi ve ikili evlilik yolunda ilerlemeye başlamışlardı. İlişkilerine program dışında gözlerden uzak devam etmek isteyen Mehmet’e uyan Bahar’da programdan gitmişti.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here