Ana sayfa Tv Programları Esra Erol Bahar Ne Açıkladı ? 17 Şubat Bahar’ın İtirafı

Esra Erol Bahar Ne Açıkladı ? 17 Şubat Bahar’ın İtirafı

Atv de ekranlara gelen yalnız kalpleri birleştiren evlendirme programı Esra Erol Bahar ayrılıyor. Peki Bahar ne itiraf edecek?

0
PAYLAŞ

Mutluluk dağıtmak için ekranlarda olan Atv nin sevilen evlilik programı Esra Erol, Bahar’ın gündemi değiştirecek açıklamalarda bulunacak!  15 şubatta programın alt yazısında “Bahar, Mehmet yüzünden programı bırakıyor mu?” diye yazmıştı.

Aylardır programda Bahar’la Mehmet’in aşkı konuşuluyordu. ATV ekranlarında izleyicilerin merak odağı Esra Erol, Bahar ne açıkladı? Sorusu oldu.

Bahar Kimdir?

Urfaya kadar giden Bahar Mehmet çiftinin ilişkileri bir dargın bir barışık sürse de birbirlerini çok sevdiklerini iletiyorlardı. En son sosyal medya paylaşımları yüzünden tartışmış ve Bahar İle Mehmet canlı yayında yüzüklerini çıkarmışlardı.  Mehmet Esra Erol’dan ayrılarak bir daha programa gelmeyeceğini iletmişti. Esra Erol Mehmet’e kızarak, “ister dışarda ister burada evlenirsiniz” diyerek çıkışmıştı. Bu olaylardan sonra Bahar’ın ne yapacağı merak konusuydu.

15 şubattaki alt yazıda “Bahar ayrılıyor mu?” sorusunu görenler, Mehmet yüzünden ayrılacağını düşündüler. Esra Erol’da gelişmeleri takip ederken Baharın yapacağı açıklama bekleniyordu. Baharda programdan ayrılacağını açıklayarak herkesten ‘helalik’ istedi. Baharın programa katıldığı ilk günlerin videosu ile programdakilerle vedalaştı.Yaşanan duygusal anlar sonunda bahar helallik isteyerek programa veda etti.
 
Bahar Ne Açıklayacak?
Bir daha programa  katılmayacağını ileten Bahar’ın programa katılarak neden ayrıldığını itiraf edecek.
 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here