Ana sayfa Dizi Haberleri Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Ünal Öldü Mü? Tarık Ünlüoğlu Diziden Ayrılıyor mu?...

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Ünal Öldü Mü? Tarık Ünlüoğlu Diziden Ayrılıyor mu? Yeni Bölümde Varmı?

Dizilerin içinde izlenme rekorları kıran Eşkiya Dünyaya hükümdar olmaz son bölümüyle heyecanı arttırdı. Ünal masada vuruldu.Peki, Ünal ölüyor mu?

0
PAYLAŞ

ATV ekranlarının beğenilerek izlenen ve reyting sıralamalarının durmuna bakıldığında önünde saygı ile eğilmesi gereken dizi olan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin oyuncularından usta oyuncu Tarık Ünlüoğlu dizide senaryo gereği vuruluyor. Ünal karakteri ile hafızalara kazınan oyuncu dizinin seyrine bakılırsa ölmüyor. 

 Alparslan büyüük intikam yemini etti ve annesinin, babasının katilini öldürme sözü verdi. Alparslan bir plan yaparak Ünal Kaplan’ı masada vuruyor. Bir anda ortalık karışıyor ve Alparslan beklenmedik bir son dakika hamlesi ile intikamını Ünal’dan almak istiyor.

Tarık Ünlüoğlu diziden ayrılıyor mu? 

Tarık Ünlüoğlu oyunculuk deneyimini bu dizide izleyiciye yansıtmayı başarmış bir kişiliktir. Ünal Kaplan olarak diziye hayat veren Tarık Ünlüoğlu diziden ayrılmıyor. Heyecanla beklenen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz tüm hızıyla devam edecek. Yer altı mafyasının üyesi olan Ünal Kaplan ölmeyecek. 

Yeni bölümde varmı? 

 Mafya üyesi olan ve sert kişiliği ile izleyiciyi ekrandan ayıramayan Ünal Kaplan dizide vuruluyor. Ancak, vurulan Ünal Kaplan ölmediği için yeni bölümlerde de yine hayranlarının karşısında olacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here