Ana sayfa Dizi Haberleri Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Tipi Hızır’ı Neden Vurdu? Reis Ölecek mi?

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Tipi Hızır’ı Neden Vurdu? Reis Ölecek mi?

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ekranlara gelen 57. bölüm fragmanıyla takip eden herkesi heyecana boğdu.Tipi ve Hızır arasındaki anlaşmazlığı Hızır canıyla mı ödeyecek? Mafyanın içinde büyüyen Tipi Hızır'ı neden vurdu?

0
PAYLAŞ

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 57. Bölüm fragmanıyla sevenlerini şoka uğrattı.Hızır ile 40 yıllık dostluklarını bitiren Tipi, 7 şubatta 2017 yılında  yayınlanan bölümde Çakır’ın öldürülmesini oylamış ve destek alamamıştı.

Tipi masadaki herkesi karşısına alma pahasına bile Hızır’ı ortadan kaldırmayı kafasına koymuş sanırım. Aralarındaki anlaşmazlık  yüzünden birbirlerine düşman olmaya hazırlandıklarını bildiğimiz Tipi ve Hızır artık düşmanlıklarını kan davasına mı dönüştürüyor? Ölmesini istediği reisi neden omuzundan vurduğu ise merak konusu. mesaj mı vermeye çalışıyor yada bu da bir oyun mu önümüzdeki bölümlerde göreceğiz.

Diğer taraftan Suzi ile anlaşma yapan Hızır kendisine ve oğlu Aliye yapılan eziyetin hesabını sormak için yeni planlar yapıyor. Çakır’ın CIA ile gizli bağlantıları olduğunu öğrenen Tipi bu planların gerçekleşmesine izin verir mi bilemiyoruz.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi Konusu

Derin devlet ve mafya ilişkilerini izleyicilerine sunmaya çalışan dizide ana karakterlerin hayatlarıda konu alınıyor. Ağabeyinin intikamı için genç yaşında cezaevine giren sonrasında yeraltı dünyasına sızan Hızır Çakırbeyli dizide karşımıza ana karakter olarak çıkıyor.

Oturduğu mafya masasında bilmediği şeyler olan Çakır’ın ağabeyinin katili o masanın lideri Ünal Kaplan olduğunu öğrendikten sonra devlet Hızır reisle anlaşma yaparak Ünal kaplanın koltuğuna kendisinin oturmasını ister.Artık masanın lideri olan Reis ile derin devlet arasındaki çekişmeyi konu olarak alır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here