Ana sayfa Dizi Haberleri Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Suzi dinini değiştirecek mi?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Suzi dinini değiştirecek mi?

Atv ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın sevilen karakteri Suzi'nin din değiştirecek olması gündeme oturdu. Karakter Müslüman olacak mı merak edildi.

0
PAYLAŞ

Geçtiğimiz sezonda Atv ekranşarına merhaba diyen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ilk bölümünden bu yana büyük ilgi gördü. Kısa sürede geniş bir izleyici kitlesine ulaşmayı başaran dizinin başrollerinde Deniz Çakır, Oktay Kaynarca, Meryem Uzerli gibi önemli isimler yer almaktadır. Dizi bu sezon da yine izleyenlerine gerilimli ve aksiyon dolu dakikalar yaşatırken 67. bölüm fragmanı ile herkese şaşkınlık yaşatıldı. Fragman ile birlikte Suzi karakterinin din değiştirme konusu gündeme geldi.

SUZİ’NİN KARARI

Aşık olduğu kişi için din değiştirmesi gerektiği tavsiyesini alan Suzi’nin kafası karışmıştır. Sevdiği kişi için dinini değiştirecek kadar yoğun duygular besleyip beslemediğini kendisine soran Suzi yeni bölümde kritik kararını verecek. Bu konu hakkında henğz intenete bir bilgi sızdırılmadı ancak 9 Mayıs Salı günü yayınlanacak olan 67. bölüm ile beraber Suzi’nin kararını öğrenebileceğiz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here