Ana sayfa Yerli Diziler Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz EDHO 64. Bölüm Fragmanı 4 Nİsan Salı Özeti

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz EDHO 64. Bölüm Fragmanı 4 Nİsan Salı Özeti

4 Nisan fragmanı yayınlanan Atv'nin severek izlenen dizisi yine nefesleri kesti. CIA ile bir araya gelen Alparslan ile Ceylan'ın oyunu gittikçe tehlikeli hale geldi.

0
PAYLAŞ

Atv’nin Salı akşamlarının ilgiye izlenen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz reytingleri yine zorladı. 28 Mart akşamı yayınlanan son bölümüyle izleyicinin nefeslerini kesti.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ da 64. Bölümde neler olacak?

Avni ile Cemil ortak girdikleri silah ticaretinde rakiplerini bertaraf etmek için ellerinden geleni yaparlar. Hızır ise örgütle birlikte hareket etmek istemekte ve Avni’yi ölümle tehdit etmektedir. Eski gücüne tekrar kavuşmak isteyen Ünal CIA tarafından koruma altındaki Avni’yi bitirme planları yapar.

Tek güç olma yolunda savaş başlamıştır. Fakat tek güç olmak isteyenler örgütle savaşmak zorundadır. Alparslan ve Ceylan oynadıkları tehlikeli oyun artık ikisinden birine zarar verecek.Karşı karşıya gelen iki büyük güç arasında artık savaş balamıştır. İçerdeki hainlaeri temizleme vakti gelmiştir. Avni’nin kurduğu bir planla İlyas ve masadakiler kapana kıstırılır.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz  4 Nisan Salı akşamı Atv ekranlarında yine fırtına gibi esecek.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here