Ana sayfa Yerli Diziler Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 59. Bölüm Fragmanı 28 Şubat Salı 2017 Özeti...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 59. Bölüm Fragmanı 28 Şubat Salı 2017 Özeti Civciv Ölecek mi?

Atv ekranlarının fenomen dizilerinden Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 59. Bölüm fragmanı yayınlandı. Önceki bölümüyle nefesleri kesen dizinin 28 Şubat bölümünde Civciv ölüyor mu?

0
PAYLAŞ

Eşkıya Hükümdar Olamaz’da aksiyon ve gerilim bir an olsun durmak bilmiyor. 58. Bölümü ile geçtiğimiz hafta izleyicilerini ekranları başına kilitleyen dizinin yeni bölümünde neler olacağı çok merak ediliyordu. 

Yayınlanan yeni fragmana göre Hızır, Civciv’den Ayşen’i öldürmesini istiyor ve Civciv karısını bir yolunu bulup infaz etmeyi başarıyor. Civciv için ise henüz bir infaz kararı verilmese de onun da ilerleyen bölümlerde cezasının bedelini ödeyeceği tahmin ediliyor. Yeni bölümde ölen kişi Ayşen olarak netlik kazandı.

EDHO 58. Bölüm;

Hızır’ın evinde bulunan ses kayıt cihazı sonrası CIA tarafından bir operasyon gerçekleştirilmiş ve hedef Suzi iken Handan vurulmuştu. Bu durumun sorumlusu olarak ifşa edilen Ayşen ve Civciv için ise ne gibi bir karar verileceği herkesi heyecanlı bir bekleyişe sürüklemişti. Karakterler ölecek miydi yoksa kaçacaklar mıydı? 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here