Ana sayfa Tv Programları Eser West Adadan Ayrıldıktan Sonra O İsim Hakkında İtirafta Bulundu

Eser West Adadan Ayrıldıktan Sonra O İsim Hakkında İtirafta Bulundu

Dünyanın en zor yarışması olan Survivor’un yeni sezonunda gönüllüler takımında yer alan ve net bir şekilde Kıbrıs koltuğunun birisinde yer aldığı düşünülen Eser West, adaya veda ettikten sonra kamera karşısında kavga ettiği Serhat Akın hakkında itirafta bulundu;

0
PAYLAŞ

yarışmasının zor şartları altında ünlüler ve gönüllüler takımında bütün yarışmacılar çok büyük bir mücadele sergilemekte. Ödül oyunlarında karınlarını doyurabilmek, dokunulmazlık oyunlarında ise yarışmada daha fazla kalabilmek için çok büyük mücadeleler ortaya koyan iki takım da aynı zamanda psikolojik olarak da çok ciddi zorluklar çekmekteler. Aylarca sevdiklerinden uzak bir yerde hiçbir şekilde tanımadığı insanlarla birlikte aynı adada yaşamak zorunda kalan ve burada adeta hayatta kalma mücadelesi veren yarışmacılar yarışmanın hakkını verebilmek için de çok büyük zorluklara göğüs germekteler.

Yarışmada gönüllüler takımında ünlüler takımına karşı mücadele veren ve takıma sağladığı sayı katkısıyla alınan pek çok galibiyette çok büyük bir rol üstlenen ve gönüllüler takımının favori ismi , Survivor yarışmasının zorlu ada şartlarına dayanamayarak adaya veda etmişti. Yarışmanın başından beri çok ciddi bir açlık çeken ve bununla birlikte pek çok bu durumdan dolayı sinir krizleri geçiren başarılı yarışmacı adaya veda ettikten sonra kamera karşısına geçerek tartıştığı isim hakkında açıklamalarda bulundu.

Serhat’a Olan Kinimi Burada Bırakmak İstedim

Yarışma da açlığa dayanamadığını ve bununla birlikte ilerleyen süreçlerde nasıl davranışlar göstereceğini tahmin edemediğini belirten Eser West, yarışmada çok daha kötü durumlar meydana gelmeden böyle bir karar aldığını açıkladı. Bununla birlikte pek çok yarışmada Fenerbahçe’de forma giymiş milli futbolcu Serhat Akın ile tartışmaya giren Eser West, adadan ayrıldıktan sonra açıklamalarda bulundu. Serhat Akın’ın haddini aştığını belirten ve bununla birlikte sergilenen bu davranışın bir milli sporcuya hiçbir şekilde yakışmadığını belirten Eser, aynı zamanda milli sporcunun sözlerine Acun Ilıcalı’ya olan saygısından dolayı sustuğunu belirtti. Bununla birlikte Serhat Akın’a olan kinini burada bırakmak istediğini belirten başarılı yarışmacı, kendisine yakışır bir davranışta bulundu.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here