Ana sayfa Yerli Diziler Esaretim Sensin 45. Bölüm Fragmanı 31 Mart Cuma Pehlivan Zeliş’i öldürmeye kalkıyor

Esaretim Sensin 45. Bölüm Fragmanı 31 Mart Cuma Pehlivan Zeliş’i öldürmeye kalkıyor

31 Mart Cuma günü ekranlara gelecek Esaretim Sensin'in 45.bölüm fragmanının yayınlanmasının ardından yeni bölümde heyecan yine zirve yapacak gibi görünüyor.

0
PAYLAŞ

 Hafta içi her gün Fox Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşan Esaretim Sensin’in 31 Mart Cuma günü ekranlara gelecek 45. bölümün fragmanı yayınlandıktan sonra seyirci merakla yayın günü beklemeye başladı. Yayınlanan son bölümde yaşanılan olayların ardından ortalığın bir hayli karıştığı Esaretim Sensin’de tansiyon yükselmeye devam ediyor.

 30 Mart Perşembe Günü Esaretim Sensin’de Neler Oldu?

 Perşembe günü ekranlarda olan 44. bölümde Simay ve Emir arasında ipler iyice gerildi. Simay’ın hamile olduğunu öğrenen Emir bu duruma gerilirken, Emir’in Amerika’ya gideceğini öğrenen Simay çok üzüldü. Gerçeklerin ortaya çıkmasına neden olacak bu olay üzerine diğer cephede Pehlivan ve kardeşi Zeliş arasında başka bir kriz ortaya çıktı.

Pehlivan Zeliş’in de hamile olduğunu öğrenince sinir krizi geçirdi ve kardeşini öldürmeye kalktı. Bu gerilim anlarına tanık olan Simay araya girmeye çalışırken vuruldu. Emir ise bu olayın yaşanmasının ardından büyük vicdan azabıyla Amerika fikrini askıya aldı.

Tüm bunların yaşandığı esnada Kerim’in yaptıklarını gün yüzüne çıkarmaya çalışan Savaş, İpek’in operasyonu için para işini çözmeye çalışıyordu. 

 31 Mart Cuma Günü Esaretim Sensin’in 45. Bölümünde Neler Olacak?

 Perşembe günü yaşanan bu olayların üzerine İpek’in operasyon parası bulunur ve operasyona alınır. Bu sırada Zeliş’i kurtarmaya çalışırken vurulan Simay hastaneye kaldırılırken,Pehlivan’ın vurduğunu saklar. Bu duruma sinirlenen Emir ise Simay’ın Pehlivan’ı korumasına anlam veremez.

Amerika fikrinden bu olaylar yüzünden tamamen vazgeçen Emir’in ise Pehlivan için farklı planlar yapmaya başlar. Yayınlanan fragmanın ardından yaşanan olayların akıbeti ise 31 Mart Cuma günü yayınlanacak 45. bölümde netlik kazanacak gibi görünüyor. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here