Ana sayfa Yerli Diziler Esaretim Sensin 20. Bölüm Fragmanı 24 Şubat Cuma Özeti Doruk ve Simay...

Esaretim Sensin 20. Bölüm Fragmanı 24 Şubat Cuma Özeti Doruk ve Simay Yüzleşiyor

24 Şubat günü yayınlanacak Esaretim Sensin 20. Bölüm fragman özetinde Doruk ve Simay yüzleşiyor.

0
PAYLAŞ

FOX TV ekranlarında hafta içi her gün saat 17.00’de yayınlanan Esaretim Sensin 20. Bölüm ile izleyiciyi yine ekran karşısına kilitleyecek.

Doruk Simay’a olan kırgınlığını sürdürürken, Simay özür dilemek için Doruk’un evine gidecek ve ikili yüzleşecek. Öte yandan Perihan, Tarık ile Kerim’in buluşacağını öğrenecek. Tarık ile olan ilişkisini kullanarak onların yanına gidecek. Alev’den destek alan Perihan, Kerim’i kıskandırmak için gecede dansı ve güzelliği ile Kerim’in dikkatini çekecek.  Alev’ ve Perihan’ın entrikalarının diziye damga vurduğu

Esaretim Sensin’de son 19 bölümde neler yaşandı?

İşte özeti. Tarık ile Perihan arasındaki anlaşma Perihan ve Kerim’i daha da yakınlaştırdı. Öte yandan Dour masum olduğunu açık bir şekilde herkese ispat etti. Simay Doruk’u suçladığı için pişmanlık duydu ve kendini affettirmek istedi. Simay’ın özrü Doruk’un kırgınlığına gideremedi. Alev ise bir yandan Perihan’a Tarık’I elde etmesi için plan yapmaya devam ederken, diğer yandan hıncını alamadığı Berrin ve Aslan’a içten içe hınç dulmakta ve bunu da her fırsatta dile getirmektedir. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here