Ana sayfa Dizi Haberleri Emrah Sezon Sonunda Aşk ve Mavi Dizisinden Ayrılıyor Diziye Veda Edecek

Emrah Sezon Sonunda Aşk ve Mavi Dizisinden Ayrılıyor Diziye Veda Edecek

Türkiye'nin sevilen sanatçılarından Emrah'ın Aşk ve Mavi dizisinden ayrılacağı söylendi. Ünlü sanatçı dizideki Ali karakteriyle büyük ilgi toplamıştı ancak diziye veda ediyor.

0
PAYLAŞ

Türkiye’de sanat camiasının en ünlü isimlerinden birisi olarak tanınan Emrah hem şarkıcılık hem de oyunculuk kabiliyetleri ile sık sık Türkiye’nin sevilen isimleriyle anıldı. Son zamanlarda ATV ekranlarında karşımıza çıkan Aşk ve Mavi dizisindeki Ali karakteriyle gönülleri fetheden ünlü sanatçının diziden ayrılacağı bilgisi paylaşıldı. Menajerinin verdiği röportajlarla ortaya çıkan gerçek dizinin sıkı takipçilerini ise üzdü.

EMEKLİYE AYRILIYOR

Sevilen sanatçı Emrah’ın emekliye ayrılacağına dair dedikodular bir süredir kulislerde konuşulmaktaydı. Son aşamada ise Emrah’ın menajerinin basın açıklamaları gerçeği ortaya çıkardı. Emrah bu sene sonunda Aşk ve Mavi dizisiyle sözleşmesi sona erdiğinde diziden ayrılıyor ve emekliye ayrılarak hem müzik hem de oyunculuk kariyerine veda ediyor. Dizinin devam edip etmeyeceği ise henüz kesinlik kazanmazken, Emrah’ın sıkı hayranları bu duruma üzüldüler.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here