Ana sayfa Yerli Diziler Elif Dizisi 595.-596. Bölüm Özeti ve Fragmanı Neler Olacak Detayları

Elif Dizisi 595.-596. Bölüm Özeti ve Fragmanı Neler Olacak Detayları

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Elif dizisi merak edilmeye devam ediliyor. Annesiz bir şekilde hayata tutunmaya çalışan Elif'in yaşadıklarını dördüncü sezonda da takip ediyoruz.

0
PAYLAŞ

Kanal 7’nin haftada iki gün yeni bölüm yayınladığı dizilerden birisi olan Elif dizisi yayın hayatına tam gaz devam ediyor. Başrollerinde Damla Güvenilir, Nevzat Can, Çağla Şimşek, Yıldız Asyalı, Hasan Ballıktaş, Murat Prosçiler’in bulunduğu dizinin dördüncü sezonu başladı. 

Senaryosunu Rüya İstanbul şirketinin yazdığı dizinin ilk üç sezonunda Elif’in annesiyle birlikte hayata karşı direnmesini büyük bir heyecanla takip eden izleyiciler üçüncü sezon sonunda evlenip başka bir şehire yerleşme kararı alan Melek ve Yusuf’un ölümü ile birlikte Elif’in bütün hayatı değişir. Dördüncü sezonda ise Elif’in yolu Yusuf’un halası olan Macide hanım’ın evine düşer. Taş kalpli insaların arasına düşen Elif’in buradaki en büyük destekçisi ise Reyhan olur. 

Elif’in 595 ve 596. bölümde yaşadıkları dizinin o bölümleri yayınlandıktan sonra yine haberlerimizde sizinle birlikte olacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here